ویزای کشور کانادا

ساخت وبلاگ

کمک هزینه در کشور کانادا انواع مختلفی دارد که مهمترین انواع آن به شرح زیر می باشد:

  1. بورسیه و یا Fellowship

ویژگی اصلی بورسیه این است که نیاز به باز پرداخت ندارند و و در مقابل گرفتن بورسیه لازم نیست که کار کنید. این بورسیه بر اساس صلاحیت تحصیلی مانند معدل ممتاز , نمرات بالا , مقالات ارائه شده , نخبه بودن و نمره زبان به دانشجویان تعلق می گیرد. و به این علت که به وسیله اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه بررسی می شود و بسیار رقابتی است.

  1. دستیار تدریس (TA )Teaching Assistant

دریافت TA بستگی به تسلط شما به زبان انگلیسی و اینکه آیا می توانید تدریس کنید دارد.  ta به عنوان دستیار استاد وظایفی را که استاد برای او مشخص می کند مانند کمک به دانشجویان ,نمره دادن و از این قبیل کارها را انجام میدهد .معمولا دانشگاهها کلاسهایی را برای آموزش به متقاضیان ta برگزار می کنند .

  1. دستیار تحقیق (RA) Research Assistant

این نوع کمک هزینه به دانشجویان مقطع فوق لیسانس و دکترا تعلق میگیرد.بسیاری از استادان برای پروژه های تحقیقاتی خود بودجه ای را کسب میکنند که قسمتی از این  بودجه به دستیار تحقیق یا RA تعلق میگیرد

توجه: بورسیه ممکن است بر اساس نمره تافل یا جی آر ای نیز پرداخت گردد. در برخی دانشگاه ها بورسیه بر اساس تعداد واحد های درسی بین ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار در هر درس می باشد.

در هر ۳ نوع فاند تحصیلی ذکر شده هزینه نیاز به باز پس دادن ندارد.

با تماس با ما و اخذ مشاوره مهاجرتی رایگان از مشاورین مهاجرتی ویستا، پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی دیگر برای شما دشوار نخواهد بود.

موسسه مهاجرتی ویستا:متخصص در امور مهاجرت و اخذ ویزای مهاجرتی

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 ساعت: 12:58